Toplam: 0,00 
Sepeti GörüntüleÖdeme
Bulduk 0 Sonuçlar. Sonuçları Görüntüle
Arama Sonuçlarınız

Hakkımızda

Silvanus Dikey Bahçe Türkiye’nin dikey bahçeler konusunda uzmanlaşan ilk firmasıdır. 2011 yılından beri sadece dikey bahçeler alanında Tasarım, Kurulum ve Bakım olmak üzere faaliyet göstermekteyiz. Bugüne dek uygulamış olduğumuz tüm Dikey Bahçelerimiz’in kendine özgün tasarımlarıyla, her projenin ayrıca adından bahsedilmesini sağlamış olduk.

Doğanın bize sunduğu tüm eşsiz güzellikleri duvarlarımıza taşıyarak, sürdürülebilirliğini devam ettirerek halen ilk kuruldukları canlılıkta ve sağlıkta olması, markamızın Türkiye’deki başarısını her geçen gün arttırmaktadır.

Silvanus ailesi olarak bizler, yaşam alanlarımızı duvarlarımızla daha çok yeşillendirmek için çalışmaktayız. Sizinle adım atacağımız bu yeni dostlukta Dikey Bahçelerimizin kurulacak ortama kazandıracağı temiz havayı, sanatsal estetik görüntüsünü, orman etkisini, biyo çeşitliliğe katkısını , istenmeyen görüntü kamuflajını, marka imaj bilinirliği vb. bir çok farklı alana katacağı hizmeti paylaşmaktan memnun olacağız.

Misyonumuz

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak,

Güçlü bir iletişim ile tüketicimizle aramızda duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak,

Yurt içi ve yurt dışı hizmet ağımızı genişleterek en çok tercih edilen MARKA olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Görsel Galeri

Ordu Belediyesi Dikey Bahçe Projesi
Şehir: Ordu
Ordu Belediyesi Dikey Bahçe Projesi
Proje Açıklaması: Havaalanı Kavşağı ve Otoban Kenarı Bitkilendirme Proje Mimarı: Ali CEYLAN Proje Müteahhitti: SİLVANUS DİKEY BAHÇE Proje Yeri/Şehri: ORDU Proje Yılı/Yıllar: 2018
Adres: Doğu Mah, Beyazgül Sok, No:1, Pendik
Şehir:
Ülke: Türkiye
Google Haritalar'da Aç
Tedarikçi - Kaplamalar
Dikey Bahçe
Paylaş:         

Firmaları Karşılaştır

Hoş
Geldiniz

"Cepheyedair" gündemini
takip etmek için üye olunuz!

Üye Olunuz