Toplam: 0,00 
Sepeti GörüntüleÖdeme
Arama Sonuçlarınız

Hakkımızda

Bu sitede yayınlanan yazı, makale ve görsel içerik öz ve erişime açık çeşitli kaynaklardan bilgi amaçlı olarak üretilmiş ve sektör paydaşlarının kullanımına sunulmuştur1. Özellikle sektörde çalışmayı planlayan üniversite öğrencileri ve yeni mezun profesyonellerin bilgiye kolay ve hızlı erişimleri önemsenmiştir. “Mimar”, “Cephe Mühendisi”, “Sistem Evi”, “Uygulayıcı” ve “Tedarikçi” adı altında kategoriler oluşturularak gerek sektör içinden, gerekse sektör dışından özel ve tüzel kişilerin/firmaların hizmet ve ürün ihtiyaçlarının kolay teminine yönelik rehber niteliğinde bir arşiv oluşturulmuştur. Böylece firmalar kendilerini, hizmet ve ürünlerini sektör paydaşlarına dolaylı yollardan değil, doğrudan tanıtma ve ulaştırma imkanı bulmuşlardır ve bulacaklardır.

cepheyedair.com olarak kişisel verilerinizi güvenle saklıyoruz ve hiçbir şekilde 3. taraf kişiler ile paylaşmıyoruz. Bu konuda daha fazla bilgi almak için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.

Siteye üye olurken veya kullanırken kabul ettiğiniz Kullanım ve Kullanıcı Sözleşmesi’ne göz atarak tekrar ulaşabilirsiniz.

1.Site içeriğinin kullanılmasından kaynaklı her türlü sorumluluk Kullanıcı’ya aittir.

Alıntı Şartları

Site üzerindeki içeriklerin tamamını ya da bir kısmını internet sitelerinde, gazetelerde, dergilerde vb. alanlarda yayımlamak için aşağıda belirtilen kuralları hassasiyetle uygulamanız gerekmektedir.

Yayımlayacağınız içeriğin altına veya üstüne görünür olmak şartı ile açık ve tıklanabilir bir şekilde bağlantı (link) verilmelidir.

Bağlantının yanında açık bir şekilde cepheyedair.com yazılmalıdır.

Yapılan bağlantılar açık şekilde görülebilir ve tıklanabilir şekilde olması gerekmektedir. Aksi takdirde her hakkımız saklı kalmak suretiyle üyelerimizin ve platformumuzun çıkarlarını yasal yollar ile arayabileceğimizi bilmenizi isteriz.

Konu hakkında ilave bilgi almak isterseniz “info@cepheyedair.com” e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Firmaları Karşılaştır

Hoş
Geldiniz

"Cepheyedair" gündemini
takip etmek için üye olunuz!

Üye Olunuz